Discovery Channel z rekordową oglądalnością. Hitem „Złomowisko PL”

Oglądalność Disvoery ChannelDiscovery Channel zakończył ubiegły rok najlepszym wynikiem oglądalności od czterech lat. Do sukcesu stacji miał się przyczynić 7. sezon programu „Złomowisko PL”, który był najchętniej oglądaną serią w historii Discovery Channel w Polsce. Jaki wynik oglądalności wygenerowało Discovery Channel?”Złomowisko PL” podbija oglądalność Discovery Channel

Discovery Channel zakończyło rok najlepszym wynikiem od sierpnia 2014 r. Telewizja wygenerowała 0,89% udziałów w rynku. Wzrost oglądalności stacja zawdzięcza polskiej produkcji „Złomowisko PL”, , które zadebiutowało na antenie Discovery Channel w 2015 roku jako zaledwie czteroodcinkowa mini-serial.

Emitowany od 29 sierpnia do 26 grudnia 2018 r. sezon 7. osiągnął najlepsze wyniki oglądalności w historii polskiego oddziału Discovery Channel i tym samym zwiększył udziały rynkowe kanału w środowym paśmie o 21:00 o 92% w stosunku do wcześniejszego okresu (środy, 01.01- 22.08 godz. 21:00).

3,28 SHR i 1.08% ARM w grupie komercyjnej czynią „Złomowisko PL” najpopularniejszym programem stacji. Obecnie trwają prace nad kolejną, ósmą już serią, której premiera zaplanowana jest na 20 lutego.


Reklama