„Złoty interes”. Nowa produkcja od września w Zoom TV

Zbigniew Lindner, producent trumien, bohater programu „Złoty interes”
Zbigniew Lindner, bohater programu „Złoty interes”

Niecodzienne pomysły osób, które stały się złotymi interesami. „Złoty interes” to produkcja, która przedstawi producenta trumien, hodowcę ślimaków czy zespół disco polo. Widzowie Zoom TV poznają Polaków, którzy zaryzykowali i odnieśli niecodzienny biznesowy sukces.

Pomysł na złoty biznes

W premierowych odcinkach na antenie Zoom TV poznamy m.in. Zbigniewa Lindnera, który postanowił zmienić oblicze polskiego przemysłu funeralnego. Inspirując się taśmową produkcją samochodów zaczął myśleć o trumnach w podobny sposób i zamienił tartak teścia w masową linię produkcyjną. Obecnie jest jednym z największych producentów w Europie.

W serii dokumentalnej „Złoty interes” widzowie zobaczą i usłyszą w kolejnych odcinkach historię Ewy Sulej - anglistki, która szukając elastycznej, przyjemnej, a jednocześnie dochodowej pracy, zdecydowała się wślizgnąć do branży hodowlanej i założyć fermę ślimaków. Dziś wraz z mężem nie tylko hodują, skupują i eksportują tony ślimaków, ale i zaopatrują producentów farmaceutycznych i kosmetycznych w śluz o zaskakujących właściwościach upiększających.

W programie „Złoty interes” widzowie poznają również: bursztynnika, hodowców alpak i rentiera.

Emisja: od 2 września, w każdy piątek o godz. 20:00 w Zoom TV

 

Reklama