Jesienna ramówka TVN. Jakie nowe programy od września?

Jesień 2022, nowa ramówka TVN

Tej jesieni TVN zaproponuje widzom nowości oraz znane formaty. W ramówce znajdzie się m.in. serial „Herkules”, a także kolejne sezony „Kuchennych rewolucji”,  „Top Model”, „Lego Masters”, „Mam talent” czy „Masterchef”. W „Dzień dobry TVN” pojawi się nowa para prowadzących.

Nowy serial „Herkules”

5 września o godz. 21:35 zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialu „Herkules”. Produkcja opowiada o introwertyku o imieniu Herkules (w tej roli Rafał Maćkowiak), którzy marzy o pracy w policji, ale właśnie kolejny raz nie zdał egzaminu. Kiedy na jego drodze stanie chaotyczna policjantka Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz) szybko okaże się, że ta nietypowa współpraca przynosi korzyści każdemu z nich.

W jesiennej ramówce pojawią się również kontynuacje seriali, „Tajemnica zawodowa” (od 4 września o godz. 21:35) z Magdaleną Różczką i Cezarym Pazurą oraz „Na Wspólnej”.

Znane programy rozrywkowe

Na antenę powrócą znane programy rozrywkowe: „Top Model” (od 7 września o 21:35), „Lego Masters” (od 30 września o godz. 20:00), „Mam talent!” (od 3 września o godz. 20:00), „Masterchef” (od 4 września o godz. 20:00), „Kuchenne rewolucje” (od 1 września o godz. 21:35), „Milionerzy” (od 1 września o godz. 20:55), „Kuba Wojewódzki” (od 6 września o godz. 22:40), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (od 6 września o 21:35) czy „Totalne remonty Szelągowskiej” (od 31 października o godz. 21:35).

Nowi prowadzący „Dzień dobry TVN”

Program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN” wzbogaci nowa para prowadzących - Małgorzata Rozenek - Majdan i Krzysztof Skórzyński.

Reklama