„Hotel Paradise 6”. Nowy sezon miłosnej gry w TVN7

Szósty sezon Hotel Paradise z prowadzącą Klaudią El Dursi
Reklama

Rozpoczął się szósty sezon programu „Hotel Paradise”. Do willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego, w egzotycznej Panamie, prowadząca program Klaudia El Dursi zaprosiła nową grupę singli. Od tego momentu rozpoczyna się miłosna gra, w której uczestnicy będą tworzyć związki. Udane czy może udawane?

Miłosne intrygi, przemyślane strategie 6. sezonu

Hotel Paradise to nie tylko gorący klimat, woda i odpoczynek. Panama będzie stanowiła tło dla miłosnych intryg, przyjacielskich układów i przemyślanych strategii. Wielu singli biorących udział w nowym sezonie programu pragnie znaleźć prawdziwą miłość. A jak wiadomo, ciągle przybywający do hotelu nowi mieszkańcy, podnoszą poprzeczkę i utrudniają realizację tego marzenia. Napływające fale uczuć, wybuchy euforii, mocne deklaracje, a także zazdrość, rozczarowania i zawody miłosne –  to wszystko będzie zmieniać się jak w kalejdoskopie.

Nowy element gry, który pojawił w poprzedniej edycji, czyli „Szansa od raju”, może całkowicie odmienić losy niektórych mieszkańców. A to z kolei sprawi, że także pozostali uczestnicy będą musieli z minuty na minutę przystosować się do szybko zmieniających się realiów i szukać nowych rozwiązań.

źródło: TVN7

Rajska miłość zostanie poddana wielu próbom. Szczególnie, gdy pojawi się prawdziwe uczucie, a opuszczenie programu przez jednego z partnerów, przerwie romantyczną relację. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnymi wyborami. Czy czekać na swoją połówkę? Czy próbować nawiązać nową relację, by za wszelką cenę pozostać w raju?

Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 20:35 w TVN7

Reklama
Reklama