Żony Hollywood? Nie, to „Polskie żony” w Polsat Cafe

Polsat Cafe rozpoczął emisję nowego reality show „Polskie żony”. Produkcja przedstawia mieszkanki wsi, miasteczek i dużych aglomeracji. Niespodziewane życiowe zakręty, od śmiechu po łzy wzruszenia oraz zaskakujące sytuacje. Tak ma wyglądać każdy odcinek „Polskich żon”.

Polskie kobiety. Jakimi są żonami?

W nowym programie Polsat Cafe, widzowie sprawdzą jakie naprawdę są polskie żony. Czy nadal stereotypowo pielęgnują ciepło domowego ogniska i potulnie „służąc” swoim mężom?

Przez siedem 44-minutowych odcinków programu „Polskie żony” przyjrzymy się codziennemu życiu kilku bohaterek. Kamera im towarzyszyć podczas natłoku codziennych obowiązków, spotkań towarzyskich oraz wyjątkowych okazji. Razem z nimi widzowie będą świadkami ich sukcesów, wzlotów i upadków, kłótni i miłosnych uniesień.

Kasia i Tomek, bohaterowie programu „Polskie żony
Kasia i Tomek, bohaterowie programu „Polskie żony” | Foto: Polsat Cafe

Skąd są uczestniczki programu?

Bohaterki „Polskich żon”  Katarzyna, Patrycja, Barbara, Agnieszka i Irena pochodzą z różnych regionów Polski. Polsat Cafe za pośrednictwem programu pozwoli nam przenieść się zarówno na sielską wieś, jak i doświadczyć wielkomiejskiego pędu – tak by każdy z widzów znalazł bohaterów i sytuacje, z którymi może się identyfikować.

Emisja w każdy poniedziałek o godz. 21:00 w Polsat Cafe

Reklama