Rafał Rutkowski w akcji. Serial „Karniak” w Comedy Central

Serial Karniak z Rafałem Rutkowskim w Comedy Central
Reklama

Comedy Central przygotowuje się na nadchodzący mundial. W ramówce pojawi się miniserial „Karniak”. W roli głównej wystąpi aktor i komik Rafał Rutkowski, który wcieli się w niepozornego trenera piłki nożnej, który udowodni, że stare piłkarskie prawdy mają zastosowanie nie tylko na murawie.

Wrzuty karne Rutkowskiego

„Karniak” to miniserial komediowy, w którym wszyscy bohaterowie występują pod swoim prawdziwym nazwiskiem. W każdym z dziewięciu ok. 4-minutowych odcinków do trenera Rafała Rutkowskiego dołączy inna polska gwiazda. Po drugiej stronie trenerskiego karnego biurka zasiądą: Radosław Majdan, Sławomir, Jarosław Gugała, Aleksandra Szwed, Michał Wiśniewski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Katarzyna Bujakiewicz, Paweł Koślik oraz Tomasz Smokowski.


Widzów Comedy Central czekają dialogi obfitujące w niewybredne żarty, które nie będą oszczędzać występujących gości. Rutkowski okaże się nie tylko doświadczonym selekcjonerem, ale i prawdziwym... trenerem życia. Rozwiąże problemy małżeńskie, zmierzy się ze stereotypami, pomoże się przebranżowić i zażegnać kryzys twórczy, a nawet przeprowadzi trening aktorski.

Emisja: od 17 listopada, w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 22:00.

Reklama
Reklama