Poszukiwanie młodszego partnera. „Mamuśki rządzą”

„Mamuśki rządzą” premierowe odcinki w TLC
Reklama

Osiem kobiet rozpoczyna wyprawę do gorącego Meksyku, w którym będą chciały odnaleźć swoją życiową miłość. Uczestniczki wykorzystają swoje doświadczenie do stworzenia związków młodszymi nawet o połowę mężczyznami. Co przyniosą kolejne odcinki programu?

Kim są uczestniczki programu „Mamuśki rządzą”?

„Mamuśki rządzą” (ang. Milf manor) to nowy program TLC, w którym odważne kobiety porzucają dotychczasowe życie i wyruszają w poszukiwaniu miłości. W luksusowej meksykańskiej willi będą wykorzystywać swoje doświadczenie, aby  młodszych mężczyzn.

Wśród uczestniczek są między innymi 59-letnia instruktorka fitness i piosenkarka z Los Angeles, pielęgniarka asystująca przy operacjach serca czy imprezująca mama sześciorga dzieci. Mimo wielu różnic, mają kilka wspólnych cech. Wszystkie są pewne siebie, silne i gotowe by się zakochać.

Zadania na szczerość uczuć

W każdym odcinku pojawią się zadania, które sprawdzą czy dotychczas nawiązana relacja jest prawdziwa czy nadszedł czas, aby opuścić rajską willę. Czy panowie będą w stanie przekonać do siebie „mamuśki” swoim młodzieńczym urokiem?

Emisja od 16 lutego, w każdy czwartek o godz. 22:00 w TLC

 

Reklama
Reklama