Drugi sezon serialu „Skazana” w TVN. Kiedy premierowa emisja?

„Skazana 2” bezpłatnie na antenie TVN | Foto: TVN
Serial „Skazana 2” na antenie TVN | Foto: TVN

Już nie tylko na platformie Player, ale bezpłatnie w telewizji zostanie wyemitowany serial „Skazana 2”. Do sędzi Alicji Mazur, której rolę odgrywa Agata Kulesza, w drugim sezonie produkcji dołączą nowi aktorzy. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Spot reklamowy serialu „Skazana 2” | TVN

Co nowego w drugiej serii „Skazanej”?

Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim, wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego funkcjonariusza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp.

Nowe postacie

W drugim sezonie do obsady serialu dołączy Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Konrad Eleryk (Krystian), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski „Mario”), Wiktoria Gorodeckaja (Pola) oraz Olga Rayska („Lusi”).

Emisja serialu rozpocznie się 17 kwietnia o godz. 21:35 na antenie TVN

 

Reklama