Dubrow i Nassif w akcji. 8. sezon „Plastycznej fuszerki”

Nowe odcinki programu „Plastyczna fuszerka”
Reklama

Do ramówki E! Entertainment powraca program „Plastyczna fuszerka”. Ponownie dwóch chirurgów plastycznych Terry Dubrow i Paul Nassif będą zmieniać fizyczne niedoskonałości pacjentów. Jakie nowe przypadki zobaczymy w ósmym sezonie?

Dubrow i Nassif przystępują do dzieła

W nowych odcinkach programu „Plastyczna fuszerka” (oryg. „Botched”) duet amerykańskich chirurgów zajmie się jednymi z najbardziej skomplikowanych przypadków do tej pory. W nowym gabinecie lekarze konsultują się z serią pełnych nadziei pacjentów, którzy ujawniają katastrofalne urazy spowodowane nieudanymi operacjami w przeszłości, wadami wrodzonymi i przerażającymi wypadkami.

Nowe nieprawdopodobne przypadki medyczne

Na widzów czekają historie m.in. mężczyzny z Kentucky marzącego o nosie na podobieństwo Michaela Jacksona; samotnej matki, której pies odgryzł kawałek nosa; niefortunnego zabiegu, na skutek którego pacjentka straciła pośladek oraz fałszywej celebrytki, która jest gotowa wydać milion dolarów na usunięcie oliwki dla niemowląt z implantów piersi. A to tylko początek wyzwań, z jakimi w nowym sezonie zmierzą się doktorzy Dubrow i Nassif.

Emisja: w każdą niedzielę o godz. 21:00 w E! Entertainment

Reklama
Reklama