„The Office PL”. Drugi sezon serialu w Comedy Central

Reklama

Comedy Central rozpoczyna premierową emisję 2. sezonu „The Office PL”. W nowym sezonie produkcji pojawią się nowi bohaterowie oraz niecodzienne wyzwania jakie zostaną postawione załodze siedleckiego producenta wody mineralnej „Kropliczanka”.

Zmiany w obsadzie. Nowe twarze w drugim sezonie

W drugim sezonie zabraknie Franka (w tej roli Mikołaj Matczak), który według prezesa Michała Holca umarł. Jednak czy na pewno? Informację potwierdzi lub zaprzeczy firmowa sekretarka Asia. Do siedleckiej „rodziny” dołączą nowi pracownicy Marzena (Daria Widawska) oraz Adam (Rafał Kowalski), który zastąpi „młodego” w dziale marketingu.

Tak jak w pierwszym sezonie, w nowych odcinkach pojawią się postacie epizodyczne. Na ekranie zobaczymy aktora Piotra Cyrwusa, Macieja Musiałowskiego oraz Wojciecha Sawickiego, znanego w sieci jako „Life On Whlz”, aktywista działający na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Spot reklamowy „The Office PL 2” | Comedy Central/Youtube 

12 premierowych odcinków

Drugi sezon liczy 12 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się ponownie Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Reżyserii po raz drugi podjął się Maciej Bochniak.

Serial został zrealizowany przez  Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Emisja w każdy poniedziałek o godz. 21:00 (po dwa odcinki) w Comedy Central

Reklama
Reklama