FX i FX Comedy zastąpiły markę FOX

FX i FX Comedy zastąpiły markę FOX
Reklama

FOX opuściło telewizyjny rynek medialny w Polsce. Dotychczasowe kanały FOX i FOX Comedy zostały zastąpione przez FX i FX Comedy. Na co nowego mogą liczyć widzowie w związku ze zmianą?

Nowa identyfikacja wizualna

Zapowiadana zmiana przyniosła nowe nazwy i logo stacji. Nowością jest również identyfikacja wizualna, która nawiązuje do przewodnich kolorów FX i FX Comedy. Jak poinformował nas nadawca, „oferta programowa pozostanie w niezmienionej formie”.

Znane produkcje pozostaną w ramówce

W ofercie kanału FX nadal będzie miejsce dla tytułów, do których przyzwyczaili się widzowie. Są to m.in. takie seriale jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „Agenci NCIS: Hawaje”, „Dr House”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami” oraz „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Stacja przygotowuje nowości i już niebawem można się spodziewać premier takich seriali jak „Will Trent” czy kolejnych części „Agentki McCall”, „NCIS: Hawaje” oraz „Genialnej Morgane”.

Zmianie nazwy i logo towarzyszy kampania marketingowa pod hasłem „Już się znamy”.

Kanał FX rozpoczął nadawanie 1 czerwca 1994 roku. Jest obecny m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji, Brazylii i we Włoszech. Jego siostrzane kanały to FXM i FXX, które zostały uruchomione odpowiednio w 1994 i 2013 roku.

Reklama
Reklama