Nowy sezon serialu „Diagnoza Betty” w Romance TV

„Diagnoza Betty”, niemieck iserial w Romance TV
Reklama

W Romance TV od grudnia będzie można obejrzeć nowe odcinki dziewiątego sezonu „Diagnoza Betty”. Dr Stern i siostra Betty wracają z Monachium i liczą, że ich związek zacznie się od nowa.

Co wydarzy się w 9. sezonie serialu?

Stern nie chce naciskać na Betty. Ta z kolei nie może przestać myśleć o Monachium. Jest w przysłowiowym rozdarciu.  Wciąż zastanawia się czy aplikować na wolne stanowisko w Monachium. Czy będzie potrafiła odwrócić się od Aachen i zespołu Karlsklinik

Ava jest zaskoczona Mią, ponieważ jest kapryśna i nieskoncentrowana. Jest zszokowana wiadomością o ciąży Mii i stara się zlecać jej jedynie lekkie prace na oddziale. To z kolei podsyca nieufność Mechthild. Czy uda się dotrzymać tajemnicy? Sara Berger upadła i wymaga operacji. Nie chce przyznać, że jej choroba Parkinsona uległa wyraźnemu pogorszeniu. Czy Sarze uda się po-konać lęki o przyszłość i przyjąć pomoc?

9. sezon „Diagnoza Betty” (oryg. Bettys Diagnose) liczy 11 odcinków i będzie emitowany od 5 grudnia, od poniedziałku do piątku o godz. 13:25 i 21:55 w Romance TV.

Reklama
Reklama