Serial „Domina” premierowo w Epic Drama. Kiedy emisja?

Nowe odcinki serialu „Domina”  w telewizji Epic Drama
Reklama

Akcja pierwszego sezonu ma miejsce podczas rządów cesarza starożytnego Rzymu Oktawiana Augusta. Fabuła serialu „Domina” skupia się głównie na niezwykłych przeżyciach Liwii Druzylli, żony cesarza. To ona, zmieniła zasady dotyczące roli kobiet w społeczeństwie.

Rzymska walka o władzę i dominację

Historia serialu „Domina” zaczyna się w przeddzień ślubu Liwii, kiedy wybucha wojna domowa. Śledzimy jej losy zarówno podczas przebywania na wygnaniu, jak i po powrocie do Rzymu, gdzie podejmuje decyzję o odzyskaniu utraconych dóbr.

Spot reklamowy serialu „Domina” | Epic Drama/Youtube

Zdobywa to z błyskotliwością, zawierając małżeństwo z mężczyzną, który był odpowiedzialny za jej straty. W wieku 30 lat Liwia odzyskuje swój majątek i status, jednak szybko przekonuje się, że zdobycie władzy to jedno, a utrzymanie jej to zupełnie inna sprawa, zwłaszcza gdy wszyscy dookoła walczą o ten sam cel.

Katarzyna Smutniak jako Liwia

Główną rolę odgrywa Katarzyna Smutniak (45 lat). Smutniak to polsko-włoska aktorka filmowa i telewizyjna, a także modelka, która cieszy się największym uznaniem we Włoszech, gdzie rezyduje i pracuje od wielu lat. Urodziła się 13 sierpnia 1979 roku w Pile. Znana jest ze swoich ról w filmach takich jak „Koliber”, „3/19”, „Doktor Dolittle” oraz w serialu „Diabelska gra”.

Emisja od 19 lutego, w poniedziałki o godz. 21:30 w Epic Drama

Reklama
Reklama