Będzie 2. sezon „The Traitors. Zdrajcy”. Ruszyły castingi

2. sezon „The Traitors. Zdrajcy”. Zgłoszenie. Casting
Reklama

TVN będzie kontynuował produkcję „The Traitors. Zdrajcy”. Telewizja potwierdziła, że rozpoczyna poszukiwania uczestników do drugiego sezonu programu. Chętni mogą zgłaszać się przez specjalny formularz. Sprawdź szczegóły.


Widzowie polubili lojalnych i zdrajców

Wyniki oglądalności potwierdzają, że format „The Traitors. Zdrajcy” zdobył sympatię polskich widzów. Satysfakcjonujące wyniki oglądalności w telewizji i serwisie Player.pl zdecydowały o produkcji 2. sezonu „The Traitors. Zdrajcy”.

Jak wziąć udział w programie?

Chętni do wzięcia udziału w programie, mogą zgłosić swój akces przez wypełnienie formularza. W trakcie wypełniania formularza, oprócz danych personalnych należy załączyć zdjęcie, informacje o wykształceniu i zawodzie, a także odpowiedzieć na pytania, m.in.:

  • Czy występowałeś kiedyś w telewizji / filmie / reklamie?
  • Jakie są Twoje nietypowe umiejętności, talenty, zainteresowania?
  • Chciałbyś być zdrajcą czy lojalnym? Uzasadnij odpowiedź
  • Jakie są Twoje mocne i słabe strony?
  • Dlaczego to właśnie ty miałbyś wziąć udział w programie „The Traitors. Zdrajcy”?

Więcej szczegółów dotyczących castingu do 2. sezonu jest zawartych na stronie thetraitors.tvn.pl. Formularz dostępny jest na stronie producenta Jake Vision. 

Zwiastun castingu „The Traitors. Zdrajcy 2”| TVN

Czym jest „The Traitors. Zdrajcy”?

Projekt „The Traitors. Zdrajcy” to wymagające zadanie, w którym kluczową rolę odgrywają ludzie i ich złożone interakcje psychologiczne. Stąd też istotne jest staranne wybranie uczestników, ponieważ to oni stanowią fundament tego przedsięwzięcia. Osoby biorące udział w pierwszej edycji jednomyślnie podkreślają, że przeżycie tego doświadczenia było dla nich życiową przygodą.

Inspiracja do stworzenia formuły „The Traitors” czerpana jest z popularnej i angażującej gry Mafia. Uczestnicy programu zostają sekretnie podzieleni na dwie grupy: „lojalnych” i „zdrajców”. Ich głównym celem jest przetrwanie do samego końca, pokonanie serii wyzwań oraz zdobycie nagrody pieniężnej, która może wynosić nawet 500 tysięcy złotych.

Reklama
Reklama