„Żegnaj Polsat!”. Maciej Dowbor odszedł z telewizji

Maciej Dowbor odszedł z telewizji Polsat
Reklama

Po prawie 20 latach spędzonych w telewizji Polsat, Maciej Dowbor postanowił rozstać się ze stacją. Tym samym nie będzie już współprowadzącym programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego przez 10 lat był częścią. Jaki jest powód odejścia Dowbora?


Maciej Dowbor od 20 lat w Polsacie

Maciej Dowbor rozpoczął pracę w „słonecznej telewizji” w 2005 roku jako prowadzący program reality „Granice strachu”. Od tego czasu często był widziany na ekranie w roli prowadzącego lub prezentera programów rozrywkowych, gal lub koncertów. Przez 10 lat, od 2007 roku współprowadził magazyn kulturalny „Się kręci”. Jednak najbardziej zostanie zapamiętany jako prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”


„Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów”- napisał Maciej Dowbor w serwisie Instagram.

Jakie dalsze plany Dowbora?

Maciej Dowbor na ten moment nie informuje, jakie są dalsze jego plany zawodowe. Jednak chętnie pokusimy się o prognozę, że kolejnym jego przystankiem będzie Telewizja Polska.

Reklama
Reklama