Była twarz „Wiadomości” poprowadzi program w TV Puls

Anna Bogusiewcz w TV Puls. Wcześniej pracowała w TVP
Reklama

Program „Taki jest świat” w TV Puls zyska nową prowadzącą. Na ekranie zobaczymy Annę Bogusiewicz, która do ubiegłego roku była twarzą TVP. Prowadziła m.in. „Wiadomości” oraz programy w TVP INFO.

Anna Bogusiewicz z historią w TVP

Anna Bogusiewicz przez lata była związana z TVP. Początkowo pracowała w redakcji „Wiadomości”, gdzie wyszukiwała i przygotowywała informacje do wydań programu. W 2020 roku zaczęła prowadzić pasma informacyjne w TVP INFO. Była również gospodynią głównych wydań „Wiadomości” TVP1. 

„Taki jest świat” w nowej odsłonie

Do jesiennej ramówki powrócą nowe wydania programu „Taki jest świat”, których prowadzącą będzie Anna Bogusiewicz. W związku z nowym sezonem programu, zostanie odświeżona szata graficzna i oprawa dźwiękowa. Powstanie również specjalne studio.

„Program „Taki jest świat” od lat bawi naszych widzów, dostarczając dobrych, pozytywnych informacji z Polski i świata. Od dawna przyglądamy się formule naszego programu, uważamy, że ma duży potencjał, dlatego inwestujemy w jego produkcję (…)” – powiedział Dariusz Dąbski, prezes TV Puls. 

 

Reklama
Reklama