„Operacja Wakacje 2010” - nowa ramówka w Antyradio

.

AntyradioAntyradio zmieniło dotychczasową ramówkę. W ramach operacji „Wakacje 2010” stacja wprowadziła nowe tytuły programów m.in. „Letnie przebudzenie”, które rozpoczyna się od godz. 7:00, a od godz. 10:00 możemy usłyszeć „Letni Ostry Dyżur” z Aleksandrem Ostrowskim.Między 14:00 a 16:00 emitowane jest pasmo „Więcej muzyki na wakacjach”. W lipcu po 16:00 swoją pozycję zajmuje „Anty-Motolista”, by wycofać się w sierpniu. Na jej miejsce przybędzie „Kasprologia” Tomasza Kasprzyka, który przejmie mikrofon od 14:00.

O godz. 18.00 stawiają się legendy rocka. Po dwóch godzinach ich miejsce zajmuje korpus rodzimych wykonawców, a od 21:00 do 22:00 możemy posłuchać ballady rockowe.

Pod osłoną nocy w środy, czwartki i piątki operuje Makak (22:00-00:00). W poniedziałki rockowy ogień ciągły jest prowadzony w ramach programu o kryptonimie „Non stop rock”.

Nowa ramówka została wprowadzona również w soboty i niedziele. Od 7:00 do 9:00 – „Non stop rock”. Od 9:00 do 13:00 Paweł Loroch przesłuchuje swoich gości w audycji „Antyradio all inclusive”.

13:00-17:00 – „Antyradio weekendowo”. O 19:00 emisję rozpocznie program „Punky Reggae Party” i będzie trwać do 21:00. W sobotnią noc zaskoczy słuchaczy „Anty Party” i Tomasz Dunowski.

Z kolei w niedziele od 21:00 do 23:00 słuchacze poczują siłę „Wieczornych rozmów”. Późną nocą w Antyradio, od 23:00 do 2:00 będzie „Rzeźnia”.

Wakacyjna ramówka będzie obecna w Antyradiu do 30 sierpnia.


radio:

7. urodziny Rock Radia. Tygodniowe świętowanie na antenie

21 styczeń 2021

31 stycznia 2014 r. po raz pierwszy można było usłyszeć program Rock Radia. W związku ze zbliżającymi się 7. urodzinami stacji jej zespół zaplanował obchody jubileuszu - 7 dni świętowania ze specjalnymi audycjami i konkursami....

Polskie Radio Kierowców od trzech miesięcy ze słuchaczami

16 styczeń 2021

Od trzech miesięcy swoją działalność prowadzi nowa antena Polskie Radio Kierowców. Stacja skupia się przede wszystkim na poprawie bezpieczeństwa na drogach w kraju i zagranicą, informowaniu kierowców o bieżących warunkach pogodowych i przekazywaniu aktualności motoryzacyjnych.

Muzo.FM coraz dłużej słuchaną stacją radiową

27 październik 2020

Muzo.FM jest piątą najdłużej słuchaną stacją radiową w Polsce. Wśród mieszkańców miast powyżej 100 tysięcy (grupa wiekowa 16-49) stacja znajduje się na drugim miejscu. Najnowsze wyniki badań zbiegają się z szóstymi urodzinami radia.

„Szkoła w czasie pandemii”. Specjalny program radia TOK FM

27 sierpień 2020

Gazeta.pl, Radio TOK FM i Wyborcza.pl połączą siły w przeddzień nowego roku szkolnego - 31 sierpnia br. w radiowo-internetowym programie specjalnym poświęconym edukacji w czasie pandemii. Usłyszymy rozmowy z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół.

Radio Nowy Świat już nadaje. Duże zainteresowanie słuchaczy

15 lipiec 2020

10 lipca działalność rozpoczęło Radio Nowy Świat. Twarzą nowej stacji Wojciech Mann, który swoim programem rozpoczął ramówkę w pierwszym dniu emisji. Czy Radio Nowy Świat przejmie dawnych słuchaczy Trójki Polskiego Radia?

Urszula Prussak odeszła z Chillizet. Radio rezygnuje z 8 audycji

25 kwiecień 2020

Urszula Prussak - dyrektor muzyczna radia Chillizet, odeszła ze stacji. Była już dyrektor dołączyła do zespołu latem 2019 roku. Chillizet nie informuje o podłożu pożegnania. W tym samym czasie stacja radiowa poinformowała o rezygnacji w...

Eurozet za obniżeniem wynagrodzeń. Redukcja o 20 procent dla wszystkich

22 kwiecień 2020

Zarząd Grupy Eurozet rozpoczął konsultacje z przedstawicielami pracowników w sprawie czasowego obniżenia wynagrodzeń u wszystkich zatrudnionych w spółkach należących do grupy. Zarząd planuje redukcje wynagrodzeń o 20%. Czy właściciel Radia ZET traci płynność finansową?

Paweł Loroch odpowiedzialny za marketing w Chillizet

13 kwiecień 2020

Paweł Loroch dołączył do zespołu Chillizet. Będzie odpowiedzialny za marketing i promocję stacji. Nadal będzie prowadzić swoje dotychczasowe programy kulinarne w Antyradiu i Meloradiu. Co będzie należeć do nowych obowiązków Lorocha?

XIII edycja akcji ESKA Odwołuje Zimę na Dominikanie

26 styczeń 2020

Radio Eska startuje z XIII edycją akcji antenowej „ESKA Odwołuje Zimę”. Laureaci zabawy spędzą wakacje na Karaibach, w towarzystwie prezenterów oraz Roksany Węgiel, Damiana Kordasa, a także twórców Suchara Codziennego.

30 lat RMF FM. Specjalna urodzinowa ramówka

15 styczeń 2020

15 stycznia RMF RM obchodzi 30. rocznicę powstania. W ten dzień stacja przygotowała urodzinową ramówkę. Przez cały dzień będzie można usłyszeć znanych prowadzących, a od godziny 18:00 rozpocznie specjalny program ze wspomnieniami także z tymi...

Radio WAWA wystartowało z akcją Zróbmy to razem!

05 wrzesień 2019

Radio Wawa rozpoczęło akcję „Zróbmy to razem!”, obejmującą różnorodne działania prospołeczne realizowane przez stację we współpracy z słuchaczami w różnych częściach kraju. Już we wrześniu rozdawane będą odblaskowe zawieszki w Trzebnicy.

Marek Sierocki dołącza do ekipy Radia Plus

02 wrzesień 2019

Znany dziennikarz muzyczny Marek Sierocki z początkiem września dołączył do Radia Plus, w którym poprowadzi trzy audycje. Od poniedziałku do piątku w samo południe poprowadzi „Przebojowa Poczta Marka Sierockiego”. Kiedy jeszcze będzie można usłyszeć Sierockiego?