Doda i The Kolors w kampanii „Fajne radio RMF”

Reklama

Rozpoczęła się kampania reklamowa radia RMF FM o nazwie „Fajne radio RMF”. Jej twarzami są Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. W ramach tej inicjatywy planowane są konkursy antenowe oraz wydarzenia wyjazdowe.

W kampanii piosenkarze i prezenterzy

W reklamach telewizyjnych i materiałach internetowych pojawi się Doda, która od grudnia ubiegłego roku prowadzi autorski program „Dodaphone” w RMF FM, włoski zespół The Kolors, znani z przeboju „Italodisco”, wykorzystanego w reklamie, oraz prezenterzy radia: Aleksandra Filipek, Mateusz Opyrchał, Mariusz Kałamaga, Jacek Tomkowicz, Przemysław Skowron i Paweł Jawor.

Spot reklamowy kampanii „Fajne radio RMF” | RMF FM

Wyjazdowy majowy weekend

W długi majowy weekend dwie grupy prezenterów wyruszą kamperem w Polskę, aby odwiedzić słuchaczy w miastach i miasteczkach. W trakcie podróży dołączać będą gwiazdy, które spotkają się ze słuchaczami i będą towarzyszyć im w najważniejszych momentach każdego dnia. Cała trasa będzie relacjonowana w mediach społecznościowych oraz na żywo na antenie RMF FM.

Kampania reklamowa obejmuje telewizję (stacje ogólnodostępne i tematyczne) oraz Internet (wybrane portale internetowe, platformy VOD, media społecznościowe). 

 

Reklama
Reklama