Patronat medialny

Krakowski muzyk Zbyszek Adamek między 5 października a 4 listopada odwiedzi w sumie 11 miejscowości w całej Polsce. Koncertami będzie promował swoją pierwszą w pełni solową płytę pt. „Na nowo”.

Więcej…

Krakowsko-łódzki duet muzyczny najbardziej znany z przeboju „Maj”, od 30 kwietnia 2023 r. wyrusza w trasę koncertową „The Best Of”, podczas której w maju i czerwcu odwiedzi w sumie 11 miejscowości w całej Polsce. Zbyszek Adamek & Lucas Flint to artyści tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki.

Więcej…

Reskilling, upskilling, outplacement to główne trendy rynku pracy na najbliższe lata. Jakim wyzwaniom muszą sprostać firmy oraz pracownicy, aby utrzymać się na rynku? Kierunki i odpowiedzi w kontekście rozwoju zawodowego oraz stabilności zatrudnienia wskaże raport nt. reskillingu pracowników autorstwa Future Collars i ICAN Institute.  Patronem medialnym wydarzenia został portal ECHONET.

Więcej…

Portal ECHONET patronem medialnym „V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Cyber+Media”. Konferencja Naukowa Cyber+Media to inicjatywa podejmująca rozważania związane z szeroko pojętymi społecznymi aspektami cyfryzacji i wpływem nowych technologii na zmiany zachodzące w społeczeństwie. Celem wydarzenia jest określenie aktualnych zjawisk społecznych oraz merytoryczna dyskusja skupiająca się wokół poruszanych zagadnień.

Więcej…

Portal ECHONET patronem medialnym książki „Pocket History of Poland”. Pocket History of Poland to literacki debiut Dariusza Sirko, studenta Szkoły Nauk Społecznych Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. Książka powstała z materiałów wykładu o Polsce w trakcie projektu mobilności europejskiej na Maderze organizowanym przez Fundacje Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej…

Portal ECHONET patronem medialnym książki „Maharani” Wojna i miłość z historią Indii w tle. Następczyni tronu Radżputany – maharani Durgeshwari – jest kobietą nie tylko piękną i roztropną, ale też biegłą w sztukach walki. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jej los, jak każdej Hinduski, został z góry przesądzony.

Więcej…

Strona 1 z 4

Reklama