Radio

Bilguun Ariunbaatar w Radiu ZET

Do zespołu porannego programu „Dzień dobry bardzo” Radia Zet dołączył Bilguun Ariunbaatar. Jako szalony reporter będzie badał absurdy codzienności oraz przeprowadzał sondy uliczne, których pytania mogą zdziwić przechodniów.

Więcej…

Wiosenna ramówka radia Chillizet. Nowi prowadzący i programy.

W Chillizet startuje wiosenna ramówka. Zmianom będą towarzyszyć nowe pozycje programowe. Usłyszymy również nowych prowadzących, w tym Magdalenę Kasperowicz, która wróciła do grupy Eurozet. Przeczytaj jakie jeszcze zmiany nastąpią w tej stacji radiowej.

Więcej…

Zmiany w Trójce Polskiego Radia. Nowa ramówka, osoby i audycje

Z początkiem kwietnia Trójka Polskie Radio wprowadziła wiosenne zmiany do ramówki. Ma to być kolejny etap odbudowy wizerunku stacji, która ma dostarczać słuchaczom rzetelnej informacji. Przeczytaj, co nowego zaproponował państwowy nadawca radiowy. 

Więcej…

 Mychajło Bezpałko(Radio Armia FM) i Mateusz Chłystun (RMF FM)
Nz. Mychajło Bezpałko, dyrektor programowy Radia Armia FM (po lewej) i Mateusz Chłystun, reporter RMF FM

Grupa RMF przekazała ukraińskim siłom zbrojnym sprzęt radiowy, który zostanie wykorzystany przez dziennikarzy Radia Armia FM, mającego za zadanie dostarczanie aktualnych informacji Ukraińcom na temat toczącego się konfliktu zbrojnego.

Więcej…

Jakub Rybski - reporter RMF FM

Do zespołu dziennikarskiego RMF FM dołączył Jakub Rybski. Będzie reporterem w warszawskim oddziale stacji i przygotowywał relacje dla sztandarowego programu informacyjnego „Fakty RMF FM”. 

Więcej…

Tomasz Sajewicz - korespondent Polskiego Radia

Do Azji powraca korespondent Polskiego Radia. Przez ostatnie lata państwowy nadawca radiowy nie miał swojego przedstawiciela w tym rejonie. W tej roli usłyszymy Tomasza Sajewicza, który już wcześniej był związany z rozgłośnią.

Więcej…

Reklama