Radio

Jarosław Kuźniar w „Zapraszamy do Trójki”

Do grona prowadzących audycję „Zapraszamy do Trójki” dołączy Jarosław Kuźniar. Nie będzie to to jednak debiut dziennikarza w tym programie, a powrót po latach. Kiedy Jarosław Kuźniar poprowadzi pierwszą audycję po tak długiej przerwie?

Więcej…

RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki częstotliwość FM

RMF MAXX uruchomiło kolejną lokalną stację radiową. Aktualnie program jest nadawany w formie testowej w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach. Na jakiej częstotliwości jest nadawany sygnał radiowy?

Więcej…

Bilguun Ariunbaatar w Radiu ZET

Do zespołu porannego programu „Dzień dobry bardzo” Radia Zet dołączył Bilguun Ariunbaatar. Jako szalony reporter będzie badał absurdy codzienności oraz przeprowadzał sondy uliczne, których pytania mogą zdziwić przechodniów.

Więcej…

Wiosenna ramówka radia Chillizet. Nowi prowadzący i programy.

W Chillizet startuje wiosenna ramówka. Zmianom będą towarzyszyć nowe pozycje programowe. Usłyszymy również nowych prowadzących, w tym Magdalenę Kasperowicz, która wróciła do grupy Eurozet. Przeczytaj jakie jeszcze zmiany nastąpią w tej stacji radiowej.

Więcej…

Zmiany w Trójce Polskiego Radia. Nowa ramówka, osoby i audycje

Z początkiem kwietnia Trójka Polskie Radio wprowadziła wiosenne zmiany do ramówki. Ma to być kolejny etap odbudowy wizerunku stacji, która ma dostarczać słuchaczom rzetelnej informacji. Przeczytaj, co nowego zaproponował państwowy nadawca radiowy. 

Więcej…

 Mychajło Bezpałko(Radio Armia FM) i Mateusz Chłystun (RMF FM)
Nz. Mychajło Bezpałko, dyrektor programowy Radia Armia FM (po lewej) i Mateusz Chłystun, reporter RMF FM

Grupa RMF przekazała ukraińskim siłom zbrojnym sprzęt radiowy, który zostanie wykorzystany przez dziennikarzy Radia Armia FM, mającego za zadanie dostarczanie aktualnych informacji Ukraińcom na temat toczącego się konfliktu zbrojnego.

Więcej…

Reklama