Radio

Arkadiusz Jastrzębski - Polskie Radio

Na stanowisko zastępcy dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej został powołany Arkadiusz Jastrzębski - dziennikarz, od wielu lat związany z mediami państwowymi oraz portalami internetowymi. Za co będzie odpowiadał Arkadiusz Jastrzębski?

Więcej…

Piotr Kędziorek nowym dyrektorem Dwójki Polskiego Radia

Piotr Kędziorek objął stanowisko dyrektora i redaktora naczelnego Programu 2 Polskiego Radia. Kędziorek z Polskim Radiem jest związany od 30 lat.

Więcej…

Trójka Polskiego Radia z nową dyrektor Agnieszką Szydłowską

Agnieszka Szydłowska objęła funkcję dyrektora radiowej Trójki. Nowa szefowa anteny radio publiczne chce widzieć jako przestrzeń wolności intelektualnej, czujności na tematy społeczne i kulturalne.

Więcej…

Kara finansowa dla radia Hir FM

Karą zakończyło się postępowanie węgierskiej Rady ds. Mediów, która jest odpowiednikiem polskiej KRRiT, przeciwko stacji radiowej Hir FM z Budapesztu. Dziwić może wysokość kary finansowej. Ile ona wyniosła?

Więcej…

Piotr Sworakowski w Radiu Pogoda
Piotr Sworakowski | foto: Radio Pogoda

Po sześciu latach prowadzenia audycji w Meloradiu, Piotr Sworakowski rozpoczął pracę w nowej stacji. Radiowiec będzie spotykał się ze słuchaczami przez pięć dni w tygodniu w Radiu Pogoda. Dowiedz się, którą audycję poprowadzi.

Więcej…

Urodziny Radia ZET

We wrześniu Radio Zet obchodzi 33 lata działalności na radiowym medialnym rynku. W związku z tą okazją, stacja wyruszyła w urodzinową trasę po Polsce. Z mieszkańcami naszego kraju spotka się Agnieszka Kołodziejska.

Więcej…

Reklama