Radio

Polskie Radio Białystok, pijany dziennikarz na antenie

Zwykle się mawia, że czego nie widać to tego nie ma. Jednak w radiu powiedzenie sprawdza się trochę inaczej. Zaniepokojeni słuchacze Polskiego Radia Białystok w ubiegły piątek informowali rozgłośnię o niecodziennym wysławianiu się dziennikarza.

Więcej…

Nowe logo Radia Złote Przeboje

W tym roku Radio Złote Przeboje obchodzi 25-lecie działalności. Z tej okazji stacja wprowadziła nowe logo oraz identyfikację wizualną. Od listopada odmieniona identyfikacja stacji będzie prezentowana w ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej.

Więcej…

Michał Figurski managerem Radia Zet
Michał Figurski - manager kreatywny Radia Zet | foto: Radio Zet

Dziennikarz radiowy Michał Figurski objął funkcję managera kreatywnego Radia Zet. Będzie współtworzył koncepcję treści antenowych i przeprowadzanych akcji specjalnych. Czy Figurski nadal będzie prowadził program w Antyradiu?

Więcej…

Program Adama Bodnara „BOS – Bodnar o Społeczeństwie”
Program radiowy „BOS – Bodnar o Społeczeństwie” | Foto: TOK FM

Jesienna ramówka TOK FM odsłania kolejne nowości. Tym razem na antenie pojawiła się nowa audycja, prowadzona przez Adama Bodnara, byłego Rzecznika Praw Obywatelskich. Co będzie tematem rozmów gospodarza programu z zaproszonymi gośćmi?

Więcej…

Pol'and'Rock Festival 2022 w Antyradiu

4 sierpnia w Czaplinku rusza kolejny Pol'and'Rock Festival. Antyradio na ten czas przygotowało specjalną ramówkę, w której będzie festiwalowe studio, wywiady na żywo, relacje, transmisje i retransmisje koncertów, a także program do późnych godzin nocnych.

Więcej…

Łukasz Borys koordynatorem w Meloradio

Łukasz Borys, dotychczasowy koordynator programu Meloradia, objął stanowisko koordynatora ds. programowych i muzycznych stacji. Obecnie będzie odpowiedzialny za realizację strategii muzycznej oraz ramówki Meloradia, a także współpracę z prezenterami.

Więcej…

Reklama