Jakub Rybski warszawskim reporterem RMF FM

Jakub Rybski - reporter RMF FM
Reklama

Do zespołu dziennikarskiego RMF FM dołączył Jakub Rybski. Będzie reporterem w warszawskim oddziale stacji i przygotowywał relacje dla sztandarowego programu informacyjnego „Fakty RMF FM”. 

Wzmocnienie zespołu informacyjnego

Dodatkowo relacje Rybskiego będą wykorzystywane na antenie internetowego RMF24 i w portalu RMF24.pl. Doświadczenie w obszarze informacji zdobywał przez kilka lat w TVN24.

Kim jest Jakub Rybski?

W latach 2017-2021 pełnił funkcję dziennikarza w TVN24, gdzie przygotowywał materiały informacyjne dla programów takich jak „Teleserwis”, „Fakty w południe” i „Wstajesz i wiesz”. Dodatkowo, uczestniczył w produkcji programów „Dzień na żywo” i „Fakty po południu”. Przez rok angażował się również w program „Liga+ Extra” na antenie Canal+ Sport, gdzie brał udział jako operator EVS.

Od 2021 do 2024 roku pracował w redakcji National-Geographic.pl, skupiając się głównie na tematach popularnonaukowych, historycznych i kulturalnych. Pełnił również rolę współautora w podcastach National Geographic Polska, gdzie poruszane były kwestie społeczne, historyczne oraz związane z sztuczną inteligencją.

Reklama
Reklama