Nowa ramówka i prowadzący. Wiosna w Chillizet

Wiosenna ramówka radia Chillizet. Nowi prowadzący i programy.
Reklama

W Chillizet startuje wiosenna ramówka. Zmianom będą towarzyszyć nowe pozycje programowe. Usłyszymy również nowych prowadzących, w tym Magdalenę Kasperowicz, która wróciła do grupy Eurozet. Przeczytaj jakie jeszcze zmiany nastąpią w tej stacji radiowej.

Powrót Magdaleny Kasperowicz

Wiosenna ramówka zacznie obowiązywać od 8 kwietnia. Gospodynią porannej audycji „Śniadanie do łóżka” będzie Magdalena Kasperowicz, która w latach 2013-2018 pracowała w Radiu Zet Gold i Meloradiu. Poranne pasmo z Magdaleną Kasperowicz będzie emitowane od poniedziałku do piątku między 7:00 a 10:00.

Turowski zamiast Śliwińskiego

Zmienią się prowadzący wybranych pasm radiowych. Rafał Turowski zastąpi Tomasza Śliwińskiego jako gospodarz audycji „Na chiloucie” (od poniedziałku do czwartku, w godzinach 13:00-16:00). Tomasz Śliwiński przesiądzie się do fotela obok Anny Tatarskiej w piątki, gdzie wspólnie będą prowadzili program filmowy „Filmozgranych” (14:00-16:00). 

W weekendy, Tomasz Śliwiński pojawi się samodzielnie między 13:00 a 16:00, prowadząc audycję „Poza czasem”. W tym programie będzie eksplorować świat chilloutu oraz udzielać wskazówek, jak spędzić wolny czas w wielkim mieście w towarzystwie kultury.

Popołudniowe pasmo z Lachowiczem i Kowalską

Nowe popołudniowe pasmo radiowe „W międzyczasie” będzie prowadzone przez Jakuba Lachowicza od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-19:00. Audycja będzie wypełniona nowościami muzycznymi oraz aktualnościami ze świata muzyki i kultury. Dagmara Kowalska wystąpi na antenie Chillizet w swoim programie „Regeneracja”. W wiosennej edycji audycja będzie nadawana od poniedziałku do czwartku od 19:00 do 21:00 oraz w wersji weekendowej w soboty i niedziele między 16:00 a 18:00.

Weekendowe zmiany i nowości

Zmianie ulegną godziny emisji wybranych programów, a także pojawią się nowe audycje. Poranny program „Weekend w wielkim mieście” będzie dostępny od godziny 8:00 do 11:00. Magda Bauer będzie nadal prowadzić ten program w soboty, natomiast w niedziele zostanie zastąpiona przez Rafała Turowskiego. 

Audycja „3 planeta od słońca” Jeremiego Pedowicza zostanie przeniesiona na sobotę (od 11:00 do 12:00), a po niej, do godziny 13:00, będzie nadawana „Szczeka, merda, mówi” prowadzona przez Zofię Zaniewską-Wojtków i Piotra Wojtków. Pełne wersje obu tych audycji będą dostępne w formie podcastów.

Reklama
Reklama