Echonet patronem trasy koncertowej duetu Zbyszek Adamek & Lucas Flint

Reklama

Krakowsko-łódzki duet muzyczny najbardziej znany z przeboju „Maj”, od 30 kwietnia 2023 r. wyrusza w trasę koncertową „The Best Of”, podczas której w maju i czerwcu odwiedzi w sumie 11 miejscowości w całej Polsce. Zbyszek Adamek & Lucas Flint to artyści tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki.

Rusza trasa koncertowa duetu Zbyszek Adamek & Lucas Flint

Panowie dali poznać się szerszej publiczności za sprawą wydanego w grudniu 2021 roku singla pt. „Maj”, który w niecały rok od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował pierwsze miejsce playlisty Alternatywna Polska na Spotify.

W tym roku Zbyszek i Lucas ponownie łączą siły, by podczas wspólnej ogólnopolskiej trasy koncertowej zaprezentować publiczności swoją twórczość. Muzycy wystąpią w duecie, w starannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem ich piosenkom oraz kameralnej formule występów.

11 koncertów trasy „The Best Of”

Z początkiem kwietnia ruszyła przedsprzedaż internetowa biletów na koncerty. Z okazji trasy Zbyszek i Lucas wydają płytę „The Best Of”, na której znajdą się ich piosenki solowe, jak również wspólnie skomponowany i zaśpiewany przebój „Maj”. Płytę będzie można zakupić po każdym z koncertów. Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie przegap koncertu Zbyszka i Lucasa w Twojej miejscowości.

Zbyszek Adamek & Lucas Flint – „Maj”

Zbyszek Adamek – „Stefania”

Zbyszek Adamek – „Na nowo”

Lucas Flint – „Wieczór filmowy”

Lucas Flint – „To już”

Lucas Flint – „Moje sny”

Odwiedź media społecznościowe

Zbyszka Adamka: Spotify, YouTube, Facebook, Instagram

Lucasa Flinta: Spotify, YouTube, Facebook, Instagram

 

Reklama
Reklama