Gazeta.pl powołała zarząd. Prezesem Agnieszka Siuzdak

Agnieszka Siuzdak - prezes spółki Gazeta.pl, prokurent Grupy Agora
Reklama

Grupa Agora powołała zarząd nowej spółki w strukturach - Gazeta.pl Sp. z o.o. Od kwietnia prezesem będzie Agnieszka Siuzdak. Na członków zarządu zostali wybrani Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki. 

Agnieszka Siuzdak prezesem nowej spółki

Nowa spółka została zarejestrowana już w ubiegłym roku tj. 17 sierpnia 2023 r. Natomiast rozpoczęcie działalności planowane jest na 1 kwietnia 2024 roku.  Zarząd Gazeta.pl Sp. z o.o. będzie czteroosobowy. Prezesem będzie Agnieszka Siuzdak, prokurentka Agory, dotychczas odpowiedzialna za pion Gazeta.pl.   

„Przekształcenie w spółkę to dla nas bardzo ważny moment. To nowa energia i nowe możliwości rozwoju i budowy biznesu. Poprzeczkę zawieszamy sobie wysoko, rozumiemy odpowiedzialność, która na nas ciąży i jesteśmy zdeterminowani, by z sukcesami budować wyjątkowe medium jakim – dla nas i dla wielu naszych użytkowników – jest Gazeta.pl” – mówi Agnieszka Siuzdak.  

Kim jest Agnieszka Siuzdak?

Siuzdak w Grupie Agora rozpoczęła w 2006 r. w „Gazecie Wyborczej”, a następnie dołączyła do zespołu portalu Gazeta.pl. Od 2018 r. była dyrektorką pionu Gazeta.pl i odpowiadała za zarządzanie tym obszarem. Od sierpnia 2021 r. do sierpnia 2022 r. pełniła funkcję członka zarządu Agory, w którym odpowiadała za pion Gazeta.pl. Od grudnia 2023 r. Agnieszka Siuzdak pełni również rolę prokurenta Agory.

Reklama
Reklama