Jacek Stańczyk nowym szefem portalu o2.pl

Jacek Stańczyk - szef portalu o2.pl
Reklama

Jacek Stańczyk objął funkcję szefa portalu o2.pl. Głównym zadaniem Stańczyka będzie wzmocnienie pozycji portalu na polskim rynku medialnym, a także poszerzenie zasięgów.

Misja nowego szefa 

Nowa koncepcja rozwoju portalu o2.pl koncentruje się na dotarciu do odbiorców z mniejszych społeczności oraz na rozbudowie treści o charakterze lokalnym. Obecny szef serwisu, Łukasz Dynowski, pozostaje w redakcji, ale tym razem jako zastępca szefa o2.pl. Nadal będzie odpowiedzialny za nadzorowanie codziennych tematów, zapewniając ich jakość, a także będzie aktywnie publikował własne materiały.

„Stawiamy przed portalem o2.pl ambitne cele na 2024 rok i wiążemy z nim konkretne plany. Chcemy rozwijać ten produkt, bo to bardzo ważny gracz na polskim rynku medialnym. Wierzę, że Jacek, który ma za sobą nie tylko menadżerskie sukcesy, ale także bogatą historię pracy w środowisku mediów i Wirtualnej Polski, to idealna osoba do pokierowania redakcją o2” – mówi Kamil Karnowski, zastępca redaktora naczelnego WP.

Jakie doświadczenie posiada Jacek Stańczyk?

Jacek Stańczyk w 2008 roku przeniósł się z portalu Trojmiasto.pl do WP, gdzie rozpoczął pracę jako koordynator serwisu dotyczącego ekstraklasy piłkarskiej. W latach 2016-2020 pełnił funkcję redaktora prowadzącego dział piłkarski w WP SportoweFakty. Równocześnie zajmował się relacjonowaniem meczów europejskich pucharów oraz reprezentacji Polski, obejmując także wydarzenia takie jak Euro 2016.

W czerwcu 2020 roku dołączył do zespołu Ringier Axel Springer Polska, gdzie został mianowany redaktorem naczelnym serwisów sportowych: Onet Sport i Przegladsportowy.pl. Ponadto, odpowiadał za integrację działu sportowego w newsroomie RASP. Od marca 2022 roku pełnił funkcję redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet.

 

 

Reklama
Reklama