Puls 2 dołączył do oferty platformy Pilot WP

Kanały na platformie Pilot WP
Reklama

Do oferty platformy streamingowej Pilot WP dołączył Puls 2. Kanał dostępny jest w tym samym pakiecie z główną stacją TV Puls. Jak skorzystać z platformy i w jakim pakiecie można odnaleźć TV Puls i Puls 2?

Puls 2 w pakiecie Starter Plus

Puls 2 jest dostępny od pakietu Starter Plus. Pakiet kosztuje 19,99 zł w ramach zakupu subskrypcyjnej z dostępem na 30 dni lub 24,99 zł w zakupie jednorazowym i również z dostępem na 30 dni.  Starter Plus zawiera 52 kanały, w tym TV Puls, TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV4, News24, ZoomTV oraz Stopklatka TV.

„Cieszymy się, że dzięki współpracy z Wirtualną Polską, możemy poszerzać dystrybucję TV Puls i PULS 2 na platformie Pilot WP. Dzięki temu nasi Widzowie znajdą swoje ulubione programy również w Internecie. Warto zaznaczyć, że aplikację Pilot WP można również zainstalować w telewizorach” – powiedział Dariusz Dąbski, prezes TV Puls.

„Nasi widzowie będą mieli teraz możliwość oglądania jeszcze więcej świetnej rozrywki. Puls 2 to stacja, która z całą pewnością przyciągnie uwagę wielu z naszych użytkowników, oferując różnorodne programy dla najmłodszych i tych nieco starszych (…)” - podkreśla Marcin Malicki, szef Pilota WP.

Czym jest platforma Pilot WP?

Pilot WP to usługa do odbioru tradycyjnych kanałów telewizyjnych poprzez Internet. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów. Platforma jest dostępna bezpośrednio przez witrynę internetową pilot.wp.pl oraz aplikacje przeznaczone dla systemu operacyjnego Android, Windows oraz iOS. Pilot WP można również używać na telewizorach z usługą Smart TV.

 

Reklama
Reklama