Kanał BBC CBeebies odwiedził polskich przedszkolaków

Reklama
BBC CBeebiesW ramach kampanii marketingowej kanału dla najmłodszych widzów BBC CBeebies pod hasłem „CBeebies – razem z wami od niemowlaka do pierwszaka”, prezenterka Aneta Piotrowska spotkała się z dziećmi w wybranych polskich przedszkolach, aranżując dla nich gry i zabawy.Pod koniec marca prezenterka kanału BBC CBeebies, wyruszyła w Polskę, aby spotkać się z dziećmi w przedszkolach w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Aneta aranżowała zabawy z najmłodszymi pokazując im jak aktywnie można spędzać czas dobrze się bawiąc.

Dzieci otrzymały kolorowanki z bohaterami bajek kanału CBeebies, takimi jak „Teletubisie”, „Supercyfry”, „Dobranocny ogród” oraz „Charlie i Lola”. Aneta przygotowała także zgadywanki, które bardzo spodobały się dzieciom. Na dużych, kolorowych zdjęciach pokazywała im bohaterów znanych z programów Cbeebies, których najmłodsi musieli rozpoznać i nazwać.

Aneta pomagała dzieciom w odgadnięciu imion, a gdy już się to udało, krótko opowiadała im o każdym z nich. Dużo radości najmłodszym sprawiło składanie samolocików z kartek papieru i puszczanie ich w powietrze. W trakcie zabawy przedszkolaki otrzymały od prezenterki upominki związane z kanałem BBC Cbeebies.

Celem akcji było umocnienie relacji kanału BBC CBeebies z jego najmłodszymi widzami w Polsce poprzez zachęcenie do wspólnej, aktywnej zabawy oraz stymulowanie dziecięcej wyobraźni. Prezenterka Aneta Piotrowska starała się w ten sposób przybliżyć bezpieczne i godne zaufania otoczenie, jakie stwarza najmłodszym kanał BBC CBeebies.

Aneta Piotrowska na kanale BBC CBeebies zapowiada programy oraz prezentuje gry i zabawy zarówno dla dzieci, jak i dla całe rodziny. W akcji wzięły udział: krakowskie Przedszkole Nr 77 Jadwigi z Łobzowa i Przedszkole Nr 116; Przedszkole Nr 118 i Przedszkole Nr 13 w Poznaniu, a także Przedszkole Nr 44 w Warszawie.


Reklama
Reklama