Orange Sport Info w ofercie platformy Cyfrowy Polsat

Cyfrowy PolsatPlatforma satelitarna Cyfrowy Polsat, włączyła do swojej oferty, nowy kanał sportowy – Orange Sport Info.Kanał został dodany do dodatkowego pakietu „Sport”. Operator umieścił stację, na 20. pozycji listy kanałów platformy. Orange Sport Info, w ten sposób zwiększył zasięg do ok. 3 mln gospodarstw domowych.„Oferta sportowa jest jednym z regularnie rozwijanych przez nas obszarów. Wyniki prowadzonych przez nas badań konsumenckich pokazują, że wielu spośród naszych widzów systematycznie ogląda wydarzenia sportowe, dlatego wierzymy, że także Orange Sport Info spotka się z zainteresowaniem naszych abonentów” – mówi Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu.

„Bardzo się cieszę, że Orange Sport Info znacząco zwiększył swój zasięg – w tej chwili dociera już do ok. 3 mln gospodarstw domowych. Jestem przekonany, że ta młoda, ale wyjątkowa na polskim rynku stacja telewizyjna, zdobędzie rzeszę wiernych widzów również wśród klientów Cyfrowego Polsatu” – mówi Dominique Lesage, dyrektor Pionu Kontentu Grupy TP.

Orange Sport Info to polska sportowa stacja informacyjna, w której wiadomości są nadawane co godzinę. Fani sportu znajdą tu także reportaże, wywiady i magazyny, m.in. „Ekstraklasa raport” - w każdy poniedziałek i czwartek - pokazujący najważniejsze wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej ekstraklasy, a także magazyn „Top gol” - z bramkami z ligi polskiej, francuskiej i portugalskiej.

Od niedawna w Orange Sport Info można oglądać również na żywo mecze francuskiej piłkarskiej Ligue 1, uznawaną za najlepszą ligę siatkarską świata włoską Serie A, Remes Pucharu Polski, a także retransmisje meczów Młodej Ekstraklasy.