Cinemax i Eleven Sports w pakiecie Rodzinnym HD

Reklama

Cyfrowy Polsat uruchomił nową promocję. Do oferty operatora z pakietem Rodzinnym HD i kanałami premium Cinemax HD i Cinemax 2 HD dołączyły kanały z paczki sportowej Eleven Sports. Abonenci w ramach promocji będą mogli oglądać kanały premium bez dodatkowych opłat do końca roku.

Kanały premium razem w pakiecie

W ramach promocji abonenci uzyskają dostęp do stacji sportowych Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra. W ramach pakietu będą dostępne nadal kanały sportowe z rodziny Polsatu. Baza kanałów pakietu wzmocni się o Cinemax i Cinemax 2. Dodatkowe kanały premium będą dostępne bez dodatkowych opłat do końca roku.

Operator oferuje również usługę „On The Go” za pośrednictwem, której można oglądać stacje telewizyjne oraz programy na życzenie na urządzeniach mobilnych za 5 złotych miesięcznie.

Rozszerzony multiroom

Nowością w Cyfrowym Polsacie jest także zmiana dostępności usługi Multiroom HD, z której można skorzystać już przy wyborze abonamentu za 19,99 zł. Multiroom umożliwia korzystanie z tego samego pakietu na 3 dodatkowych telewizorach. Dodatkowy dekoder w ramach tej usługi to koszt do 10 zł miesięcznie.

 

Reklama
Reklama