Polsat Box naziemnie z dekoderem DVB-T2 HEVC

Polsat Box z ofertą telewizji naziemnej. W pakiecie TVN24, Polsat Sport, Eleven Sport, Eurosport czy TVN Turbo

Polsat Box wprowadził nową ofertę dla widzów naziemnej telewizji. Platforma do odbioru kanałów udostępnia dekoder dostosowany do nowego standardu DVB-T2 HEVC. Za dodatkową opłatą jest możliwość odbioru kanałów kodowanych bez dodatkowych urządzeń.

TVN24, Polsat News i Eurosport naziemnie

Po zmianie nadawania z DVB-T na DVB-T2 HEVC, widzowie naziemnie w starym standardzie mogą oglądać tylko kanały państwowego nadawcy TVP. Pozostałe stacje są dostępne w DVB-T2 HEVC i należy mieć dostosowany telewizor z wbudowanym tunerem lub zewnętrzne urządzenie podłączane do TV.

Z płatnym pakietem widzowie otrzymają dostęp do kanałów satelitarno-kablowych, które są kodowane. Odbiór będzie odbywać się z pomocą tego samego dekodera bez podłączenia do Internetu czy zestawu satelitarnego. Transmisja będzie odbywać się z szyfrowanego multipleksu MUX4.

10 kanałów w płatnym pakiecie

W ramach pakietu Sport i Informacje abonenci będą mogli oglądać:

Polsat News,TVN24, Wydarzenia24 (kanał promocyjnie), TVN Turbo, TVN Style, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eurosport 1, Eurosport 2.

Cena pakietu: 30 zł miesięcznie dla nowych klientów, 20 zł dla klientów Plusa z rabatem smartDOM.

Dostęp do 28 bezpłatnych kanałów w standardzie DVB-T HEVC

Klienci na nowym dekoderze mogą też odbierać wszystkie 28 ogólnodostępnych, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji. Dekoder Polsat Box wraz z pakietem Sport i Informacje jest udostępniany za 1 zł i zapewnia m.in. możliwość odbioru sygnału w jakości HD oraz elektroniczny przewodnik po programach.

Reklama