Polsat Box naziemnie z dekoderem DVB-T2 HEVC

Polsat Box z ofertą telewizji naziemnej. W pakiecie TVN24, Polsat Sport, Eleven Sport, Eurosport czy TVN Turbo
Reklama

Polsat Box wprowadził nową ofertę dla widzów naziemnej telewizji. Platforma do odbioru kanałów udostępnia dekoder dostosowany do nowego standardu DVB-T2 HEVC. Za dodatkową opłatą jest możliwość odbioru kanałów kodowanych bez dodatkowych urządzeń.

TVN24, Polsat News i Eurosport naziemnie

Po zmianie nadawania z DVB-T na DVB-T2 HEVC, widzowie naziemnie w starym standardzie mogą oglądać tylko kanały państwowego nadawcy TVP. Pozostałe stacje są dostępne w DVB-T2 HEVC i należy mieć dostosowany telewizor z wbudowanym tunerem lub zewnętrzne urządzenie podłączane do TV.

Z płatnym pakietem widzowie otrzymają dostęp do kanałów satelitarno-kablowych, które są kodowane. Odbiór będzie odbywać się z pomocą tego samego dekodera bez podłączenia do Internetu czy zestawu satelitarnego. Transmisja będzie odbywać się z szyfrowanego multipleksu MUX4.

10 kanałów w płatnym pakiecie

W ramach pakietu Sport i Informacje abonenci będą mogli oglądać:

Polsat News,TVN24, Wydarzenia24 (kanał promocyjnie), TVN Turbo, TVN Style, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eurosport 1, Eurosport 2.

Cena pakietu: 30 zł miesięcznie dla nowych klientów, 20 zł dla klientów Plusa z rabatem smartDOM.

Dostęp do 28 bezpłatnych kanałów w standardzie DVB-T HEVC

Klienci na nowym dekoderze mogą też odbierać wszystkie 28 ogólnodostępnych, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji. Dekoder Polsat Box wraz z pakietem Sport i Informacje jest udostępniany za 1 zł i zapewnia m.in. możliwość odbioru sygnału w jakości HD oraz elektroniczny przewodnik po programach.

Reklama
Reklama