Serwis VOD BBC Player od czerwca w Polsce

BBC Player, platforma VOD
Reklama

BBC Studio we współpracy z Canal+ z pierwszym dniem czerwca uruchomi w Polsce serwis VOD BBC Player. Dostęp do biblioteki programów BBC Player otrzymają abonenci platformy satelitarnej Canal+ oraz subskrybenci serwisu streaming-owego.

Jakie programy w ofercie BBC Player?

Odbiorcy w Polsce będą mogli oglądać na życzenie brytyjskie filmy fabularne i dokumentalne, programy lifestylowe oraz treści dla dzieci w wieku przedszkolnym. Subskrybenci otrzymają też dostęp do wybranych, seriali z portfolio kanałów BBC – BBC BRIT, BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC First i CBeebies.

Serwis VOD będzie oferował wybór polskiego lektora i napisów do wszystkich treści, a także dodatkową opcję włączenia napisów w języku angielskim dla wybranych programów.

Gdzie odbierać BBC Player?

Dostęp do biblioteki BBC Player otrzymają w dniu premiery wszyscy nowi i obecni subskrybenci serwisu streamingowego Canal+ online, którzy korzystają z paczki zawierającej kanały Canal+. Abonenci oferty satelitarnej Canal+, którzy posiadają dekodery podłączone do Internetu, będą mogli korzystać z biblioteki serwisu BBC Player bez dodatkowych opłat w ramach odkodowanego dostępu od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022. Następnie biblioteka będzie dostępna w wybranych pakietach platformy satelitarnej.

Reklama
Reklama