Przewijanie reklam w dekoderach Cyfrowego Polsatu

Reklama

Po przeprowadzeniu testów Cyfrowy Polsat na stałe wprowadził funkcje umożliwiające m.in. przewijanie reklam oraz zatrzymywanie oglądanego programu. Funkcje o nazwie TimeShift, CatchUP i reStart są dostępne w dekoderze EvoBox HD oraz EvoBox Lite.

Zatrzymywanie i cofanie programów

Nowe funkcje są dostępne w ramach obowiązującego abonamentu bez dodatkowych opłat. Warto wspomnieć, że wszystkie trzy usługi wymagają podłączenia dekodera do Internetu. Oba dekodery mogą połączyć się z siecią bezprzewodową (Wi-Fi).

Opis funkcji:

TimeShift – daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, a to pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu w sytuacji, gdy musimy przerwać oglądanie albo coś przeoczyliśmy. Po zatrzymaniu będzie można bez problemu przewinąć reklamy.

reStart – pozwala na oglądanie wybranych programów od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy. To także bardzo użyteczna funkcja w momencie, gdy przełączając kanały, trafimy na coś interesującego, a program już trwa.

CatchUP – umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez konieczności nagrywania. Funkcja wykorzystywana na momenty, gdy emitowane są dwa lub trzy interesujące programy jednocześnie. Wtedy, jeśli są dostępne w opcji CatchUP, możemy do nich wrócić w bardziej dogodnym momencie.

Reklama
Reklama