„Jan Kulczyk. Biografia Niezwykła”. Historia polskiego biznesmena

Jan Kulczyk BiografiaPostać Jana Kulczyka przez ostatnie lata transformacji ustrojowej często występowała w życiu społecznym i politycznym. Uznawany za drapieżnego kapitalistę i zarazem hojnego filantropa. Nowa publikacja wydawnictwa Fronda przedstawia czytelnikom drogę Jana Kulczyka do sukcesu.Polski miliarder

Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku. Pozostawił po sobie majątek wart 15 mld złotych. Człowiek, który z upodobaniem kolekcjonował zarówno dzieła sztuki, jak i znajomości z możnymi tego świata.

Książka zawiera wypowiedzi Jana Kulczyka, których udzielił przed śmiercią w Wiedniu. Opowiada o drodze do bogactwa i zdarzeniach, bez których nie osiągnąłby swojej pozycji.

Polemizuje z krytyką i zarzutami, jakie towarzyszyły mu odkąd zaczął zarabiać duże pieniądze. Po raz pierwszy opowiada o kulisach swoich największych inwestycji. Zdradza w kim upatrywał swojego największego wroga i kto mógł stać za nagraniami kelnerów.

więcej informacji na stronie Wydawnictwa Fronda
{gallery}/galeria/07_12_2015{/gallery}

Recenzja redakcji ECHONET

Książka jest ciekawą pozycją dla czytelników zainteresowanych osobą Jana Kluczyka, a przede wszystkim jego drogą do budowania imperium. Biografia szczegółowo opowiada drogę biznesową Kulczyka. Możemy dowiedzieć skąd otrzymał kapitał na rozwój biznesu i jakie przedsięwzięcie dało początek rozwoju jego firmy. Człowiek na co dzień nie pojawiający się w mediach, miał mocny związek z politykami. W biografii dowiemy się z kim było mu po drodze. Od strony prywatnej, wypowiedzi Kulczyka są dosyć wyważone. W publikacji są zawarte informacje o jego rodzinie i życiu prywatnym, ale nie możemy spodziewać się egzaltacji, jak w przypadku biografii celebrytów. Biografia pisana jest przystępnym językiem. Książka jest bardzo dobrze wykończona i może posłużyć również jako prezent.


Reklama