Jowita Buchman zastępcą dyrektora programowego w TV Puls

Jowita Buchman, z-ca dyrektora programowego | foto: TV Puls
Jowita Buchman, z-ca dyrektora programowego | foto: TV Puls
Reklama

Do kierownictwa TV Puls dołączyła Jowita Buchman. Dotychczasowa dyrektor programowa Stopklatka TV S. A., objęła stanowisko zastępcy dyrektora programowego do spraw ramówki. Za co będzie odpowiadać Buchman w TV Puls?

Obowiązki Jowity Buchman na nowym stanowisku

Jowita Buchman jako zastępca dyrektora programowego będzie odpowiedzialna za współtworzenie oferty programowej i dostosowywanie ramówki. Będzie również uczestniczyła w budowaniu strategii programowej telewizji. Bezpośrednim przełożonym będzie Dariusz Dąbski, prezes TV Puls, który pełni również funkcję dyrektora programowego.

„Wzmacniamy strukturę działu programowego i cieszymy się, że do zespołu fachowców TV Puls dołączyła pani Jowita Buchman. Liczymy na kompetencje i doświadczenie pani Jowity, które – mamy nadzieję – już wkrótce przełożą się na nowe bodźce programowe. Przed nami ambitne plany rozwojowe, związane m.in. z dalszymi inwestycjami w produkcję” – powiedział Dariusz Dąbski.

Kim jest Jowita Buchman?

Jowita Buchman z branżą telewizyjną związana jest od 2010 roku. Rozpoczęła wówczas pracę w Kino Polska TV S.A. na stanowisku Marketing Manager a w roku 2017 objęła tam stanowisko dyrektor programowej. W latach 2018 - 2023 zajmowała stanowisko dyrektor programowej w Stopklatka TV S. A.. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku politologia w specjalizacji dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Reklama
Reklama