Arkadiusz Jastrzębski został zastępcą dyrektora IAR

Arkadiusz Jastrzębski - Polskie Radio
Reklama

Na stanowisko zastępcy dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej został powołany Arkadiusz Jastrzębski - dziennikarz, od wielu lat związany z mediami państwowymi oraz portalami internetowymi. Za co będzie odpowiadał Arkadiusz Jastrzębski?

Zarządzanie serwisami internetowymi Polskiego Radia

Nowy zastępca dyrektora będzie odpowiadał za portal informacyjny polskieradio24.pl, strony internetowe Polskiego Radia, a także media społecznościowe i produkcje multimedialne.
 
„Nasza strona internetowa, media społecznościowe czy podcasty nie będą kopią tego, co można znaleźć gdzie indziej. Nasza wyjątkowość polega na tym, że dajemy rzetelną i sprawdzoną informację oraz pogłębioną analizę. Wszystko po to, by w nowoczesny sposób pokazać świat taki, jakim jest. Arek Jastrzębski jest właśnie tą osobą, która połączy jakość z nowoczesnością” – mówi Wojciech Cegielski, p.o. dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej.

Kim jest Arkadiusz Jastrzębski?

Arkadiusz Jastrzębski rozpoczął swoją karierę dziennikarską w redakcji „Głosu Pomorza” na początku lat 90. W okresie od 1995 do 2009 roku zdobywał doświadczenie w Polskim Radiu Koszalin, Trójce Polskiego Radia oraz Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Przez długi czas był także aktywny w dużych portalach informacyjnych.

Reklama
Reklama