9. sezon „Ninja Warrior Polska”. Nowe odcinki w Polsacie

Ninja Warrior Polska, prowadzący: Jerzy Mielewski, Karolina Gilon, Łukasz Jurkowski
Nz. (od lewej) Jerzy Mielewski, Karolina Gilon, Łukasz Jurkowski | foto: Polsat
Reklama

W wiosennej ramówce telewizji Polsat, startuje kolejna nowość. Tym razem to dziewiąty sezon „Ninja Warrior Polska”. W zmaganiach na torze przeszkód wystąpią polscy i zagraniczni uczestnicy. Czy uda im się zdobyć górę Midoryiama?

Którzy uczestnicy zostaną prawdziwym ninja?

W pierwszym odcinku programu spodziewać się można różnorodności sportowców, którzy tworzą pary, aby wzajemnie sobie kibicować. Wśród nich znajdą się osoby o różnych wzrostach, wiekach oraz z różnych krajów, obiecując ciekawe widowisko dla widzów. Niezmiennie prowadzącymi program są Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski.

TikTokowi celebryci na torze

Jemel i Jamil Neffati, znani głównie z popularnej platformy TikTok, podejmą wyzwanie na torze „Ninja Warrior Polska” w Polsacie. Choć ich główną działalnością jest działalność w mediach społecznościowych, postanowili stawić czoła nowemu wyzwaniu, prezentując swoje umiejętności na torze.

Francuski człowiek-pająk Alexis Landot

Alexis Landot, znany z niebezpiecznych wspinaczek miejskich bez zabezpieczenia, oraz zdobywania wysokich budynków w różnych miastach świata, podejmie wyzwanie na polskim torze Ninja Warrior. Jego przygody zdobyły już popularność, a teraz zdecydował się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem na polskiej scenie.

Weterani toru Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko

Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko, długoletni uczestnicy programu „Ninja Warrior Polska”, to nie tylko sportowi rywale, ale również bliscy przyjaciele. Z ogromnym doświadczeniem na torze, obiecali zaprezentować widowiskowe występy również w najnowszych odcinkach dziewiątego sezonu.

Emisja od 5 marca, w każdy wtorek o godz. 20:05 w telewizji Polsat

Reklama
Reklama