Premiera książki Piotra Pochuro - „Ciężar decyzji”

Reklama

portal ECHONETPortal ECHONET objął patronatem medialnym publikację Wydawnictwa Branta - „Ciężar decyzji”. Książka została napisana przez byłego funkcjonariusza policji Piotra Pochuro. Publikacja jest zbiorem opowiadań byłych policjantów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w pracy operacyjnej.

Portal ECHONET objął patronatem medialnym publikację Wydawnictwa Branta - „Ciężar decyzji”.

„Ciężar decyzji” to zbiór opowiadań byłych policjantów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w pracy operacyjnej oraz wspomnieniami z autentycznych akcji policyjnych, To także zbiór opowiadań o ludziach, godzących się przeżyć każdy dzień jakby to był ich dzień ostatni. Ręce mają skute paragrafami i procedurą, przeciwnik działa bez zasad, a zwykły człowiek opowiada o nich dowcipy.

Niektóre z opowiadań można było znaleźć na różnych forach internetowych, większość jednak jest publikowana po raz pierwszy w tej książce. Opowiadania pokazują działania policji, funkcjonariuszy w sposób nieznany z relacji prasowych czy telewizyjnych.

Informacja o autorze:

Piotr Pochuro (pseudonim literacki) - od 1991 do 2005 r. funkcjonariusz policji. Lata 1991 – 1995 pełnił służbę mundurową w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Warszawy oraz w Batalionie Patrolowo – Interwencyjnym Komendy Stołecznej Policji.

Od 2000 – 2005 r. służył w strukturach Komendy Głównej Policji, jako funkcjonariusz operacyjny Centralnego Biura Śledczego, w Wydziale do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością Narkotykową.

Debiutował w 2009 roku powieścią „Dziewięć milimetrów do nieba".

Oficyna Wydawnicza BRANTA działa na rynku od 19 lat. W swojej ofercie posiada literaturę faktu, piękną, reportaże, biografie, wspomnienia. Oprócz tego publikuje monografie, podręczniki akademickie, słowniki i leksykony. Oferta składa się z dwóch działów tematycznych: książka naukowa, akademicka oraz literatura faktu, proza. Książki BRANTY dostępne są we wszystkich dobrych hurtowniach i księgarniach na terenie całej Polski oraz w sieci sprzedaży internetowej.

Autorzy Wydawnictwa BRANTA:

-prof. Eugeniusz Kowalewski

-prof. Jan F. Terelak

-prof. Cezary Kosikowski

-prof. Ryszard Paczuski

-prof. Stanisław K. Wiąckowski

-prof. Jolanta Gliniecka

Wśród uznanych publicystów i dziennikarzy:

-Krzysztof Mroziewicz

-Mirosław Ikonowicz

-Krystyna Jagiełło

-Krystyna Uniechowska – Dębińska

-Helena Kowalik

-Wojciech Giełżyński

-Aleksander Kropiwnicki

Z Wydawnictwem aktywnie współpracują Autorzy nie tylko znani w świecie nauki i kultury ale również grono pisarzy debiutujący na tym polu. Książki BRANTY cenione są przede wszystkim za wysoki poziom merytoryczny i edytorski.

Strona internetowa Wydawnictwa BRANTA

www.branta.com.pl

 

Reklama
Reklama