Nowe kanały HD w ofercie platformy N

platforma satelitarna N4 listopada br. oferta platformy N, zostanie rozszerzona o trzy nowe kanały w formacie wysokiej rozdzielczości (HD). W skład oferty wejdą: TVN7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD. Dwa kanały premium – nPremium 1 i 2 – o tematyce filmowej i sportowej, wystartują 15 grudnia br. i zasilą ofertę.5 nowych kanałów HD

„Z dumą ogłaszamy wzmocnienie naszej oferty programowej w HD. Jest to krok, który potwierdza naszą silną pozycję lidera w segmencie HD. Dzięki 33 kanałom w HD w ofercie programowej oraz uruchomieniu dwóch nowych kanałów super premium, platforma N po raz kolejny wyznacza standardy na polskim rynku DTH, jednocześnie stanowiąc wzór w zakresie dostarczania abonentom tego, co w HD najlepsze” - Christian Anting, wiceprezes i dyrektor operacyjny ITI Neovision.

nPremium 1 i 2 – dwa nowe kanały super premium platformy N w formacie HD przeniosą abonentów na nowy poziom rozrywki, obejmujący najpopularniejsze hity filmowe, najnowsze hollywoodzkie produkcje oraz wydarzenia sportowe, w tym mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

TVN 7 HD to kanał rozrywkowy uzupełniający ofertę TVN-u poprzez emisje filmów fabularnych i seriali telewizyjnych.

TVN Turbo HD to pierwszy kanał tematyczny w Polsce skierowany do mężczyzn i poświęcony głównie motoryzacji.

TVN Style HD to kanał tematyczny skupiający się na stylu życia, zdrowiu i urodzie kobiet.