„Perfect Picture”. Polowanie na najlepsze ujęcie

Patricia Kazadi, prowadząca program „Perfect Picture” w TVN7
Patricia Kazadi, prowadząca program „Perfect Picture” | Foto: TVN
Reklama

„Perfect Picture” w TVN 7 pokaże osiem osób ze świata telewizji, sportu, mody i muzyki, które na co dzień bardzo często stoją przed obiektywem aparatu, a teraz znajdą się po jego drugiej stronie. Program poprowadzi Patricia Kazadi ze wsparciem Zofii Promińskiej.

Perfekcyjne fotografie

Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują profesjonaliści, zasiadający w jury.

Rywalizacja o najlepsze zdjęcie

Każdy odcinek programu „Perfect Picture” to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego, adepci wykonają dwa zadania konkursowe. Niektóre ekstremalne, wymagające tężyzny fizycznej lub wyjścia poza własną strefę komfortu, inne bazujące na pracy z ludźmi, gdzie liczy się dobra komunikacja i  cierpliwość. Sfotografowanie pędzącego auta na torze wyścigowym, sportowca w biegu czy rozbrykanych dzieci będzie na pewno nie lada wyzwaniem.

Emisja programu od 7 października, w każdy piątek o godz. 19:30 w TVN7

Reklama
Reklama