Weekend zdrowia psychicznego w Discovery Life

Agata Młynarska, ambasadorka Discovery Life
Agata Młynarska, ambasadorka Discovery Life

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, Discovery Life przygotowało weekendową ofertę programową poświęconą tematyce zdrowia psychicznego. Jakie programy będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę i niedzielę?

Weekendowa ramówka o zdrowiu psychicznym

Discovery Life w ramach specjalnej ramówki wyemituje programy dotyczące macierzyństwa, dbałości o siebie, miłości, seksu czy nałogów.

„Jedzenie - moja obsesja”

Program przedstawia losy osób mających nietypowe relacje z jedzeniem. Wśród nich znajdziecie Shiseido, której majonezowa fobia niszczy jej związek oraz Vica, który poświęcił swoje życie na kolekcjonowanie butelek z ostrym sosem. Poznacie także lunatyczkę Jessicę, która każdej nocy spożywa około 1500 dodatkowych kalorii.

Emisja: 8 października o godz. 12:55

„Kobiety bez tabu”

Jak wygląda życie intymne kobiet? Z jakimi problemami się mierzą? Czy umieją poradzić sobie z bolesnym rozstaniem? Dlaczego niektóre kobiety nie planują macierzyństwa, a inne decydują się na nie w późnym wieku? Jaki jest współczesny facet? Co prowadzi do zdrady? W swoim programie Agata Młynarska poruszy kwestie, które są bliskie każdej kobiecie.

Emisja: 8 października o godz. 19:00 oraz 9 października o godz. 17:40

„Mała schizofreniczka”

U Jani zdiagnozowano schizofrenię w bardzo młodym wieku. Na przestrzeni lat, stan dziewczynki raz się poprawiał, raz pogarszał. Jak wygląda jej życie teraz, kiedy jest trzynastolatką? Jej brat Bodhi również miał objawy tej choroby. Czy w końcu i u niego zdiagnozowano schizofrenię? Jakie wyzwania stoją przed rodzicami dwojga chorych dzieci?

Emisja: 8 października o godzinie 20:00

„Kobiety, które płacą za seks”

W następnym niekonwencjonalnym dokumencie „Kobiety, które płacą za seks”, Jodie rozmawia z kobietami, które płacą mężczyznom za seks oraz z mężczyznami, świadczącymi właśnie takie usługi. Celebrytka spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy panie traktują taki seks jako zwykłą transakcję biznesową i czy są w stanie oddzielić go od miłości.

Emisja:  8 października o godzinie 23:45

 

Reklama