„Gwiazdy w trasie”. Wakacyjna nowość Kino Polska Muzyka

Gwiazdy w trasie. Program z Kamilem Bednarkiem

Wakacje to czas koncertów i festiwali. Artyści więcej czasu spędzają w trasie. Agata Solarska, prowadząca nowy program w Kino Polska Muzyka rusza w trasę razem z nimi. Będzie z gwiazdami podczas koncertów, za kulisami oraz wśród ich fanów.

Kulisy pracy piosenkarzy

W programie „Gwiazdy w trasie” widzowie zobaczą również fragmenty koncertów swoich ulubionych wykonawców. Pierwszy odcinek serii wyjątkowo można obejrzeć w serwisie YouTube. Pozostałe odcinki premierowo na antenie Kino Polska Muzyka w każdą sobotę o godzinie 11:00.

Trasa koncertowa Kamila Bednarka

W pierwszym odcinku program zabiera widzów do magicznego Gdańska na koncert Kamila Bednarka. Agata Solarska rusza w miasto, żeby na gorąco, przed koncertem, złapać fanów artysty, zaśpiewać z nimi największe hity muzyka i znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie – lepiej mu w dredach, czy bez nich?

Sam muzyk również uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi, czy lubi chodzić po czerwonym dywanie, jaką kawę pije przed występem, jak dba o swój głos i czego lepiej unikać, by nie zaspać na własny koncert.

Pierwszy odcinek programu „Gwiazdy w trasie” z Kamilem Bednarkiem

Reklama