Messy i Gryzmołek. Nowi bohaterowie bajek w Polsat JimJam

Messy jedzie do Okido w Polsat JimJam
Reklama

W listopadowej ramówce Polsat JimJam pojawią się nowe animowane produkcje. „Gryzmołki Gryzmołka” oraz „Messy jedzie do Okido” to nowości z cyklu kreatywność. Dzieci poznają kształty, kolory i liczby.

Messy szuka odpowiedzi

„Messy jedzie do Okido” to serial dla przedszkolaków o ciekawskim niebieskim stworku o imieniu Messy. Kiedy Messy ma pytanie, udaje się do Okido, miasta, w którym mieszkają jego przyjaciele Zoe i Felix. Wszyscy otrzymują pomoc od ekspertów naukowych Zim, Zam i Zoom. Bohaterowie znajdują odpowiedzi na różnorodne pytania z wielu dziedzin, na przykład z czego powstają skały księżycowe albo dlaczego ludzie tracą głos.

Gryzmołek rysuje z przyjaciółmi

Bohaterem bajki „Gryzmołki Gryzmołka” jest mały artysta o wielkim sercu, który uwielbia dzielić się swoją pasją do rysowania z przyjaciółmi. Gryzmołek jest zawsze chętny do zabawy i z pewnością ma do zaprezentowania jakąś zagadkę. Wystarczy kilka pociągnięć ołówkiem i już powstają zabawne rysunki, które ożywają, gdy tylko je pokoloruje. Najlepszym przyjacielem Gryzmołka jest Sketchy – to pełen wigoru flamaster uwielbiający łamigłówki, dzięki którym ma świetną okazję do puszczenia wodzy fantazji.

Emisja codziennie od 7:20 i 15:35 w Polsat JimJam.

Reklama
Reklama