Novelas+1 zastąpi kanał z tureckimi serialami Dizi

Novelas+1 z serialami tureckimi i latynoamerykańskimi
Reklama

Dizi, znany z emisji wyłącznie tureckich seriali, zmieni się w kanał Novelas+1. Profil kanału, emitującego telenowele, pozostanie ten sam, widzowie zaś zyskają dostęp do nowych treści. Sprawdź kiedy nastąpi zmiana. 

Novelas+1 zamiast Dizi od początku marca

Kanał Dizi należy do Grupy Kino Polska. Grupa z kolei należy SPI International, światowego przedsiębiorstwa medialnego będącego częścią Grupy Canal+, która posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu kanałami telewizyjnymi i usługami cyfrowymi w niemalże 70 krajach. Grupa Kino Polska prezentuje popularne kanały skierowane do różnorodnej widowni, takie jak kanał Dizi, który od 1 marca będzie funkcjonować pod nazwą Novelas+1.

„Stale ulepszamy portfolio naszych kanałów, zapewniając widzom dostęp do jeszcze ciekawszej rozrywki. Kanał Novelas+1, który powstał jako efekt synergii w ramach Grupy CANAL+, to unikalna oferta na rynku, łącząca świat tureckich seriali z latynoamerykańskimi. Mamy nadzieję, że po zmianie w Novelas+1 i poprzez wzbogaconą ofertę programową, kanał zyska jeszcze szerszą widownię, która dołączy do wiernych fanów ponadczasowych historii o miłości.” – powiedział Erwan Luherne, członek zarządu Grupy Kino Polska i dyrektor zarządzający SPI International.

Tureckie i latynoamerykańskie seriale

Oglądający kanał Novelas+1 nadal będą mogli śledzić losy ulubionych postaci w opowieściach o miłości, zdradzie, trudnych relacjach i więziach rodzinnych, osadzonych w tle tureckiej kultury i stylu życia. W ramach oferty Novelas+1 pojawią się dobrze znane tureckie telenowele, takie jak „Dumna miłość”, „Słodycz kłamstwa” i „Przypieczętowany los”. Poza popularnymi serialami z Turcji, Novelas+1 wprowadzi także latynoamerykańskie produkcje, debiutujące u nas w kraju.

Reklama
Reklama