„Algorytm miłości”. Serialowa parodia randkowych show

„Algorytm miłości”. Serialowa parodia randkowych show
Reklama

Canal+ rozpoczyna zdjęcia do nowego serialu „Algorytm miłości”. Produkcja ma być parodią znanych programów randkowych, które są emitowane w polskiej telewizji. W serialu nie zabraknie atrakcyjnych singli, płomiennych relacji, gry o miłość i wielkich pieniędzy.

Parodia randkowych reality

„Algorytm miłości” to innowacyjny serial komediowy w Polsce, który stanowi parodię różnorodnych programów reality, zwłaszcza tych z gatunku bikini reality, gdzie atrakcyjni singielki i single szukają sławy, miłości, fortuny, a także chwil sensacji i intensywnych emocji. Dziewięcioro uczestników zamkniętych w willi pod Warszawą stawi czoła swoim skrywanym uczuciom, lękom oraz własnym ograniczeniom, w nadziei na znalezienie partnera życiowego, zdobycia popularności lub całkiem pokaźnej gotówki.

Jaka obsada serialu „Agorytm miłości”?

W obsadzie tego komicznego serialu, zatytułowanego „Algorytm miłości”, pojawią się takie gwiazdy jak Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Walus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk oraz Filip Lipiecki.

Premiera premierowych odcinków odbędzie się wiosną tego roku. Dostępne będą zarówno na Canal+ Premium, jak i w serwisie Canal+ online.

Reklama
Reklama