Wszystkie sezony serialu „Grace”. Nowe odcinki w 13 Ulica

Serial „Grace”. Premierowe odcinki serialu kryminalnego
Reklama

Serial kryminalny „Grace” na podstawie powieści Petera Jamesa, zagości w telewizji 13 Ulica. Kanał wyemituje wszystkie sezony serialu. W roli rolę detektywa Grace'a wcieli się John Simm. Kiedy emisja nowych odcinków?

Wnikliwy detektyw Grace

Akcja serialu rozpoczyna się w chwili, gdy kariera detektywa Grace’a osiąga dno. Głównie zajmuje go tajemnica zniknięcia jego żony, Sandy. Ostatnią nadzieją na poprawę reputacji dla Grace’a jest prowadzenie dochodzeń dotyczących starych, nigdy nie rozwiązanych spraw, gdzie poszlak jest niewiele.

Po kolejnej reprymendzie za swoje nietypowe metody, kariera Grace’a (grany przez Johna Simma) jest na krawędzi. Niespodziewanie pomoc nadchodzi od kolegi, sierżanta Glenna Bransona (w tej roli Richie Campbell), który prosi Grace’a o wsparcie w trudnym śledztwie.

Nz. Glenn Branson (z lewej), John Simm (z prawej)
Nz. Glenn Branson (z lewej), John Simm (z prawej)

Sprawa dotyczy zaginięcia przyszłego pana młodego podczas wieczoru kawalerskiego, pozostawiając jego narzeczoną w niepewności. Wstępne dochodzenie wskazuje, że ofiara była sukcesywnym deweloperem nieruchomości. Co się stało? Czy zaginięcie związane jest z pijackim zachowaniem, czy może jest coś bardziej złowieszczego? Grace, opierając się na swoim instynkcie i podejrzliwości, podąża tropem zaginionego, zbliżając się niebezpiecznie do prawdy.

Zwiastun serialu „Grace” | 13 Ulica/Youtube

Serial na podstawie powieści Petera Jamesa

Peter James słynie z intensywnych historii, umieszczając zwykłych ludzi w niezwykłych sytuacjach. Jego bestsellery przetłumaczono na 37 języków i sprzedały się w ponad 21 milionach egzemplarzy, wielokrotnie stając na szczycie bestsellerów Sunday Times. Seria „Roy Grace” liczy już 20 powieści, z których ponad połowa została opublikowana po polsku.

Emisja od 21 lutego w każdą środę o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica

Reklama
Reklama