„Dzika miłość”. Nowy brazylijski serial w Novelas+

Serial „Dzika miłość” w telewizji Novelas+ i serwisie Canal+ Online
Reklama

Serial „Dzika miłość” to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. To poszukiwanie swoich korzeni i miłości. Młody Jove zakochuje się w córce lokalnych farmerów. Czy uda mu się zdobyć jej serce?


Brazylijskie ranczo i dzika miłość

Fabuła serialu „Dzika miłość” rozgrywa się w Brazylii, a akcja rozpoczyna się w Pantanal, gdzie José spotyka urodziwą kobietę o imieniu Madeleine w drodze do Rio de Janeiro. Z ich związku rodzi się syn, Jove, jednakże po krótkim okresie po ślubie para zaczyna mieć problemy. Madeleine tęskni za życiem w stolicy i nie radzi sobie z życiem na wsi jako żona rolnika. Gdy José jest zajęty pracą na polu, Madeleine czuje się samotna, a jej jedyną towarzyszką jest pokojówka Filó. Po odkryciu przeszłości Filó, w tym jej romansu z José, Madeleine opuszcza ranczo, wracając do Rio de Janeiro z synem Jove.

Jove wyrusza w poszukiwaniu korzeni i miłości

Dwadzieścia lat później dorosły Jove wyrusza w podróż, aby odnaleźć ojca i odkryć swoje korzenie. Spotkanie ojca i syna napełnia ich obu radością, dając im szansę na odbudowanie relacji. Jednak różnice między nimi, wynikające z życia na prowincji i w mieście, przynoszą także konflikty.

Zwiastun telenoweli „Dzika miłość” | Youtube

Czy uda się zdobyć miłość?

Jove zakochuje się w córce lokalnych farmerów, Jumie, co sprawia, że różnice między nimi stają się mniej istotne. Jednak zamknięta natura dziewczyny utrudnia rozwój ich relacji. Czy Jove będzie w stanie przełamać jej opór i zdobyć jej miłość?

Emisja telenoweli „Dzika miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 16:50 w telewizji Novelas+

Reklama
Reklama