ECHONET objął patronatem medialnym Warsztaty medialne z Marcinem Prokopem

Reklama

Jak mówić, żeby ludzie chcieli tego słuchać? Jak czynić sobie scenę poddaną? Jak sprawić, żeby na widok mikrofonu i publiczności nie opanowywał nas stres, drżenie i wielka trema? Te oraz wiele innych wątpliwości dotyczących wystąpień publicznych i autoprezentacji zostanie rozwianych podczas sobotnich warsztatów z Marcinem Prokopem.

Już 14 kwietnia przy ulicy Tęczowej 57 w nowo powstałej przestrzeni Warsztaty Cooltury odbędzie się szkolenie medialne z uznanym i cenionym dziennikarzem i konferansjerem. Laureatem nagrody Wiktora w kategorii Osobowość Medialna – Marcinem Prokopem. Posiada on doświadczenie praktyczne, poparte kilkunastoma latami pracy z mediami, jak i teoretyczne zdobyte podczas warsztatów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu psychologii, logopedii czy aktorstwa scenicznego.

Podczas sobotnich warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak poradzić sobie ze stresem, czemu mowa ciała jest tak ważna. Wezmą udział w ćwiczeniach dykcyjnych, a posiadacze biletów VIP będą pracować z kamerą, nauczą się właściwej pracy z mikrofonem czy nagłośnieniem.

Jeśli zatem jesteś tuż przed ważną rozmową kwalifikacyjną lub Twoja praca związana jest z częstymi wystąpieniami, prezentacjami lub prelekcjami, to warsztaty z Marcinem Prokopem są właśnie dla Ciebie. Pozwolą one na pozyskanie wiedzy na temat efektywnej prezentacji oferty własnej osoby lub uzupełnią zdobyte do tej pory doświadczenie.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów, menadżerów, osób, których narzędziem pracy jest głos, członków zarządów, rzeczników prasowych i wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nową wiedzę z zakresu wystąpień publicznych i autoprezentacji.

WARSZTATY MEDIALNE Z MARCINEM PROKOPEM

 

Warsztaty Cooltury, ul. Tęczowa 57 , Wrocław

www.warsztatycooltury.pl

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Agata Bagrowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 792 029 073

Reklama
Reklama