Telewizja
Po raz 27. odbyło się wręczenie statuetek „Telekamery Tele Tygodnia”. Tegoroczny plebiscyt obejmował osiem kategorii, z czego w trzech mogli głosować czytelnicy magazynu. Uroczystą galę poprowadzili Agnieszka Cegielska i Błażej Stencel.
Niedługo rozpocznie się emisja drugiego sezonu programu „Królowa przetrwania”. Ponownie udział wezmą znane kobiety z mediów społecznościowych, które w czasie rywalizacji będą pokonywać swoje lęki i podejmować niecodzienne wyzwania.
Europejska Unia Nadawców (EBU) uznała, że Polska czyni duże postępy w kierunku skutecznego wdrożenia Europejskiego aktu o wolności mediów (EMFA). Szczególnie zwróciła uwagę na kluczowe propozycje rządu.
Stacja informacyjna państwowego nadawcy zaprezentowała się w nowej odsłonie. Zmianie uległ logotyp kanału, oprawa graficzna i muzyczna oraz wyposażenie studia. Prowadzona jest również kampania wizerunkowa.
Po prawie 20 latach przerwy do Polsatu powraca teleturniej „Awantura o kasę”. Ponownie gospodarzem programu będzie Krzysztof Ibisz. Kiedy będą emitowane nowe odcinki „Awantury o kasę”?
Magia nagości. Polska” wraca na antenę Zoom TV. Stacja przeprowadza już pierwsze castingi dla kandydatów na uczestników do nowych odcinków. Prowadzącą czwartego sezonu programu została Julia Oleś.
Strona 12 z 258